عملکرد، اندروید و مالتی تسکینگ تبلت Yoga Book لنوو

تبلت یوگا بوک لنوو از پردازنده Intel Atom استفاده می کند که هنگامی که با صفحات وبی که پر از آگهی هستند مواجه می شوید باید چند ثانیه صبر کنید تا بتوانید صفحه وب را اسکرول کنید. حتی اضافه کردن 4 گیگابایت رم به اندازه ای حساسیت برنامه هایی که نیاز به پردازش زیاد دارند را کم نمی کند به طور مثال شما می توانید ساعت ها بازی Mini Metro را بدون مشکل انجام دهید اما نمی توانید بازی های سه بعدی مانند Real Racing 3 را به راحتی انجام دهید.

دسته ها : اطلاع رسانی
شنبه بیست و پنجم 10 1400

تقریبا تمام نظریه های رشد کودک می گویند که بازی از هر نظر برای رشد نوزاد و کودکان بسیار مهم است. این امر بر رشد شناختی، اجتماعی و عاطفی و همچنین رشد زبان او تاثیر می گذارد.

محققان نوزادان و کودکان خردسال را هنگام بازی دانشمندانی کوچک توصیف می کنند. آنها در حال آزمایش ایده ها، ایجاد فرضیه ها، ارزیابی آنها و در تلاش برای حل مشکلات می باشند. نوع اسباب بازی که برای نوزاد خود انتخاب می کنید مهم است اما نحوه استفاده از اسباب بازی و بازی با آن نیز مهم است.

دسته ها : اطلاع رسانی
شنبه بیست و پنجم 10 1400

) Yoga Book یوگا بوک) یکی از محصولات هیجان انگیز سال  2016 است و دارای فرم فکتوری بود که قبلا در بازار وجود نداشت، شما می توانید یادداشت های فیزیکی خود را به فرم دیجیتال در بیاورید. این قابلیت به یادماندنی جزو رویاهای دانشجویان و دانش آموزان بود و هنوز هم که هنوز است جزو قابلیت های قابل توجهی است که می توان بدان دست پیدا کرد. اما با توجه به عملکرد کندی که این تبلت ارائه می دهد قیمت آن کمی بالا است و شما می توانید به جای آن از Yoga Book 2 یا Google Pixel C با یک صفحه کلید بلوتوثی استفاده کنید.

دسته ها : اطلاع رسانی
جمعه سوم 10 1400

اتفاقی شگفت انگیز در فضا با افتتاح اولین هتل فضایی

پس از تصویربرداری چند بار در فیلم های علمی تخیلی، سرانجام این هفته نخستین هتل فضایی معرفی شد و این امر باعث واکنش کسانی که همیشه در آروزی سفر و خواب به خارج از سیاره زمین را داشته اند، می شود. بنیاد گیتوی ویدئویی را درمورد ساخت و ساز هتل های فضایی، که قرار است برای سال 2025 انجام شود، درست یک سال پس از بازگشت از ماه، منتشر کرد. هتل چرخدار به قطر 190 متر شبیه ایستگاه فضایی است که در سال 2001 توسط استنلی کوبریک خیال پردازی شد: یک ادیسه فضایی.

دسته ها : اطلاع رسانی
شنبه بیست و نهم 3 1400

از شوینده های ملایم استفاده شود. • لباس را چنگ نزنید، برای خشک کردن روی سطحی صاف پهن کنید تا در جریان هوا و بدور از نور آفتاب خشک شود. • برای اتو کردن، بهتر است به یک خشکشویی سپرده شود. • برای اتو کردن لباس درمنزل از اتو با دمای متوسط و همراه با رطوبت استفاده کنید. این رطوبت می تواند از دستگاه اتو و یا با استفاده از پارچه ای مرطوب تامین شود.

دسته ها : اطلاع رسانی
شنبه بیست و نهم 3 1400
X